Neučíme, ale připravujeme vás do praxe

Mzdy

Jaké jsou 3 důležité postoje úspěšného personalisty

Součástí mnoha firem je dnes oddělení lidských zdrojů (HR – Human Resources). HR patří k těm oddělením, které navenek na první pohled nevidíme. Ale uvnitř kvalitní personalista firmě staví pevné základy jejího úspěchu postaveného na výkonných lidských zdrojích.

Novinky ve výši daňového zvýhodnění

Česká legislativa si pro nás opět připravila několik změn, se kterými je třeba se řádně obeznámit. Konkrétně se jedná o vyšší daňové zvýhodnění na druhé a také na třetí a další vyživované dítě.

Blíží se čas provedení ročního zúčtování daní

Od zaměstnanců bychom měli mít od 15. února 2016 podepsaná daňová prohlášení a nastává čas na provedení ročního zúčtování. Pamatujete si všechny nezdanitelné části a odpočty? Podívejme se na některé z nich z blízka.

Novinky ve mzdách od 1. ledna 2016

Ani v letošním roce se nám nevyhnou změny a budeme se proto muset naučit nová čísla. Podnikatelů se přitom týká především změna výše minimálního zdravotního a sociálního pojištění.

Novinky ve mzdách a personalistice v roce 2014

Nový občanský zákoník a změny dalších zákonů na nás zaútočí hned po Novém roce, a to přímo dračí silou. Podívejme se na to, co se například mění ve mzdovém účetnictví a personalistice?

© Kurzy Sprint s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top