Neučíme, ale připravujeme vás do praxe

Reference

Čtěte, co říkáte na naše kurzy.


Společnost ,,Kurzy Sprint“ pana Urbana a jeho týmu mohu jen doporučit. Osobně jsem využil tuto společnost na přípravu mé odborné způsobilosti v oblasti realitního zprostředkovatele. Online kurz a podkladové materiály, které jsem obdržel byly pro mě jakožto úplného nováčka velmi přínosné a naučné. Za mě společnost doporučuji, s pozdravem.

– Tomáš Klesa

Vzhledem k vývoji realitního trhu nabývám dojmu, že se trošku, možná i více vyčistí trh a zůstanou obchodovat jen opravdový makléři, kteří si touto činností, pouze touto činností, vydělávají na svou obživu. Tito makléři budou chtít vědět, jak mají při prodeji postupovat v souladu z nově vydanými právními nařízeními. Proto Vaše návrhy na kurzy jen vítám, jako nezávislí makléř potřebuji informace o našem obchodě.

– Robert Částek

Jako zkušený makléř nebyl se zkouškami problém.

Ráda bych přivítala více kurzů i pro makléře seniory.

– Andrea Kučerová

Zkoušky mi daly hodně a hlavně online školení, které mi pomohlo k úspěšnému zvládnutí. Byla jsem mile překvapená přístupem zkoušejících , i když jsem měla ze zkoušky obavy. Byli skvělí. Můžu jen doporučit.

– Šárka Čeloudová

Ráda bych vám předem poděkovala za tuto úžasnou zkušenost. Já, jako úplný nováček v realitách, jsem během krátké doby nabrala plno vědomosti a zkušeností z tohoto oboru. To díky úžasným školitelům, kteří skvělé a profesionálně velmi on-line kurzy a také samotné porotě u zkoušek. Všichni byli skvělý a já vám za to moc děkuji.

– Michaela Vavruš

Zkoušek jsem se docela obával, protože na to, jak jsem se poctivě učil, mi toho v hlavě moc nezůstávalo. Ale váš takový lidový a přátelský přístup mi pomohl, abych v ten den D žádnou křeč nebo velké stresy nepociťoval.
Klidně bych přišel ještě jednou 🙂

– Luboš Hradec

 

K profesnímu vzdělávání společnosti Kurzy Sprint jsem se dostal prostřednictvím Realitní komory ČR, jíž jsem členem. Byl to dobrý počin. Obzvláště v době covidových opatření, kdy bylo možné se vzdělávat on-line. I závěrečné zkoušky kurzu „Realitní zprostředkovatel“ byly přizpůsobeny podle bydliště absolventa, v mém případě na Moravě. Kurzy Sprint doporučuju.

– Roman Küffer

Děkuji za pomoc při složení Zkoušky realitního zprostředkovatele. Materiály ke zkoušce jsem po dohodě obdržela v elektronické podobě. Textové materiály i videa ze školení byly detailní a dostačující. Obsahovaly i osobní zkušenosti, na které si máme dávat pozor. Průběh samotných zkoušek byl hladký. Atmosféra byla díky komisi a panu Urbanovi příjemná, nestresující.

– Lucie Kasíková

Rád bych doporučil Kurzy Sprint , zkoušku jsem udělal nedávno , též bych novým zájemcům doporučil , online kurz , které mě na zkoušku dobře připravil , ať je to v oboru stavebnin nebo právo, je to tam dobře vysvětlené, pan Urban dobře vysvětluje modelové situace, které při zkoušce také jsou. Rozšíříte si obzory a v praxi se vám to bude hodit, pan Urban s komisí, se snaží aby makléři byli dobře připravení na práci v oboru.

– Pavel Kryl

Kurzy Sprint mohu vřele doporučit, přístup lektorů byl na profesionální úrovni. Otázky v písemném testu byly odborné, což je skvělý základ pro práci realitního makléře a jeho praxi. Praktická zkouška probíhala v přátelském duchu a byla vedena dvěma zkušenými lektory. V budoucnu jistě využiji některý z jejich dalších kurzů.

– Tomáš Pešta

Můžu jen doporučit jsem velmi spokojena. Profesionální přístup a jednání. Skvělá zkušenost.

– Jana Doležalová

Chtěl bych tímto poděkovat Kurzům Sprint a panu Urbanovi za profesionální přístup, stejně i přehledné zpracování podkladů k výuce. Velmi mi také byly nápomocny online schůzky, kdy lektoři vše dokonale vysvětlili a následně zkoušející, při závěrečné zkoušce, svým lidským přístupem samotný kurz zpříjemnili.

– František Skipala

© Kurzy Sprint s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top