Neučíme, ale připravujeme vás do praxe

Čeká vás zkouška z profesní kvalifikace pro obchodníky s realitami? Příprava se vyplatí.

Mnoho lidí se dnes často ptá, proč by se měli rozhodnout pro profesní kvalifikaci a co to vlastně je. A slyšeli jste už o profesní kvalifikaci pro realitní makléře?

Co je to profesní kvalifikace

Profesní kvalifikace je zákonem č. 179/2006 Sb. definována jako „způsobilost fyzické osoby vykonávat řádně určitou pracovní činnost nebo soubor pracovních činností v určitém povolání, popřípadě ve dvou nebo ve více povoláních“.

Zjednodušeně řečeno tato profesní kvalifikace (lépe řečeno úspěšné absolvování zkoušky v jednotlivých oborech činnosti podle Národní soustavy kvalifikací) již je, nebo v budoucnu bude nutná pro výkon některých činností.

Kvalifikace pro obchodníky s realitami

Jedním v poslední době hodně diskutovaným tématem je profesní kvalifikace Obchodník s realitami. Je to dáno jednak růstem trhu s realitami, ale také připravovaným novým Zákonem o realitní činnosti.

TIP: Přečtěte si více o Zákonu o realitní činnosti v našem článku v blogu.

Naše společnost Kurzy Sprint s.r.o. je jednou ze sedmi firem v České republice, které mohou tyto zkoušky provádět. A na základě úspěšného absolvování této zkoušky vám můžeme vystavit i Osvědčení o profesní kvalifikaci.

Příprava je důležitá

Již v květnu 2017 absolvovali zkoušku první zájemci. Zkouška má přitom písemnou, praktickou a ústní část, která probíhá před komisí. Díky tomu ji lze označit za poměrně obtížnou. Všichni zúčastnění však zkoušku absolvovali. Proč? Odpověď je snadná. Někteří ze zkoušených, kteří si svými vědomostmi nebyli jistí, využili našich přípravných kurzů.

Zúčastnit se můžete kurzu:

Ve všech těchto přípravných kurzech se posluchači dozvědí všechny podrobné informace k tématům a otázkám, které se poté mohou vyskytnout u zkoušky.  Úspěšné vykonání samotné zkoušky jim pak nedělá žádné potíže. Navíc je v naší nabídce také specializovaný kurz Angličtina pro makléře, kde se zájemci naučí používat speciální anglické pojmy a terminologii potřebnou pro práci s anglicky mluvící klientelou. Tento kurz vyžaduje alespoň základní znalosti anglického jazyka.

[tlac obsah=“Více informací o kurzu“ cil=“https://www.kurzysprint.cz/kurz/anglictina-pro-maklere/“]

Dále máte možnost absolvovat celý rekvalifikační kurz Obchodník s realitami, který může uchazečům registrovaným na úřadu práce tento úřad zaplatit. My vám pomůžeme s vyplněním všech potřebných formulářů a žádosti.

Tento kurz je rozšířen o:

  • Výuku práce na PC
  • Nabídku
  • Poptávku
  • Marketing v práci makléře

Součástí tohoto rekvalifikačního kurzu je již i zmíněná zkouška, která je zahrnuta v ceně kurzu. I zde je možné jako součást kurzu absolvovat speciální Angličtinu pro makléře.

© Kurzy Sprint s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top