Neučíme, ale připravujeme vás do praxe

Termín pro podání daňového přiznání se blíží

Je první polovina února a vypadá to, že odbornou účetní veřejnost nezajímá téměř nic jiného než kontrolní hlášení. Je to naprosto pochopitelné, termín pro první podání této novinky z DPH se blíží a nevíme, jak to bude pak vypadat se všemi výzvami, pokutami a komplikacemi. Ovšem existuje ještě jedna formalita, jejíž datum se přibližuje.

Nezapomínejme na daňové přiznání

Čas se totiž nezastaví a my musíme již teď myslet na to, že nás čeká zpracování daňových přiznání k dani z příjmů za rok 2015! Tato přiznání se dělají jednou ročně. Jestliže se na to někdo letos chystá poprvé, je téměř jisté, že bude s vyplněním přiznání trochu zápolit.

OTESTUJTE SE

Vyzkoušejte si také zdarma náš test, ve kterém zjistíte, jak jste na tom s vědomostmi ohledně podání daňového přiznání k dani z příjmu.

Přejít na test

Není totiž úplně jednoduché zvládnout posouzení, co je a co není daňově uznatelný náklad nebo jak do přiznání správně promítnout rozdílné účetní a daňové odpisy. Také můžete váhat nad tím, jak správně novým způsobem uplatnit opravné položky k pohledávkám a možná budete potřebovat poradit, jak elektronicky podat za právnickou osobu daňové přiznání se všemi přílohami.

Jestliže jste začátečníci, mírně pokročilí nebo jen potřebujete osvěžit své znalosti daně z příjmů právnických osob, přijďte na seminář Daňové přiznání právnických osob za rok 2015.

Zveme i jednatele či společníky obchodních společností, kteří se mohou dozvědět, jak být při zpracování daňového přiznání nápomocni svým účetním.

Přihlaste se na seminář

© Kurzy Sprint s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby