Neučíme, ale připravujeme vás do praxe

Pracujte v dobře placeném oboru online marketingu

Naučte se marketingové techniky, bez nichž se dnes neobejde žádná firma, podnik nebo podnikatel. Opět otevíráme velmi žádaný rekvalifikační kurz věnovaný internetovému marketingu.

Chcete jisté a dobře placené zaměstnání?

Poptávka po odbornících v oblasti online marketingu každým rokem roste. A není divu. Žádná střední ani vysoká škola v České a Slovenské republice vás na toto povolání nepřipraví. Bez znalostí internetového marketingu se přitom neobejde žádná moderní firma či podnik.

Jaké pozice trh nabízí?

  • marketingový specialista nebo konzultant
  • PPC specialista či konzultant
  • SEO specialista
  • specialista e-mail marketingu
  • content marketing specialista
  • a řadu dalších

V nabídkách práce na Jobs.cz najdete stovky pozic.

Podívejte se na nabídku zaměstnání »

Absolvováním rekvalifikačního kurzu Internetový marketing budete připraveni na jakoukoli pozici v oblasti online marketingu.

Zjistěte více o obsahu kurzu »

Jste na Úřadu práce? Kurz dostanete zdarma

Protože jde o rekvalifikační kurz akreditovaný ministerstvem, jeho absolvováním získáte nejenom celostátně platné Osvědčení o rekvalifikaci, ale také si jej můžete nechat proplatit svým Úřadem práce. Stačí jen podat žádost, se kterou vám samozřejmě pomůžeme.

POZOR: Žádost o zaplacení kurzu je třeba na Úřad práce podat s předstihem, máte tedy poslední šanci.

Zjistěte více o podání žádosti »

LETOS NAPOSLEDY: Letos máte poslední šanci absolvovat kurz a nechat si ho proplatit Úřadem práce! Vzhledem k vysokému pracovnímu vytížení školitele už letos další termín pravděpodobně nevypíšeme.

Co vám kurz přinese, když podnikáte

Pokud podnikáte, pravděpodobně víte, že bez webu a jeho marketingové podpory v online světě může vaše podnikání rychle vzít za své. Kurz se proto zaměřuje také na živnostníky a podnikatele s malou firmou a představuje veškeré nutné postupy, abyste si mohli marketing firmy na internetu řešit sami.

TIP: Jak jste na tom se znalostí SEO? Otestujte se »

Naučíte se:

  • webu zajistit přední pozice ve vyhledávačích a získat návštěvnost z  přirozeného vyhledávání,
  • provádět úspěšné kampaně v rámci placených výsledků vyhledávání,
  • získávat e-mailový kontakt na potenciální zákazníky a efektivně s ním pracovat,
  • veškeré marketingové snahy měřit a efektivně vyhodnocovat pomocí webové analytiky.

Díky těmto znalostem získáte náskok před svou konkurencí.

Více informací o kurzu »

Jak kurz hodnotí absolventi

„Celkově jsem z kurzu nadšený! Pan Domes je profesionál s dlouholetou praxí. Výklad je poutavý s mnoha příklady přímo z praxe. Kurz mi otevřel oči, dozvěděl jsem se mnoho podnětů, jak rozvíjet svůj byznys, a nakopl mě k dalšímu snažení.

Skvělé je, že jsme dostali písemné podklady, které jistě často využiji i v budoucnu. A líbilo se mi taky mnoho praktických cvičení, které mě donutili učivo dobře pochopit.“

– Jan Rosypal

„O kurzu jsem se dozvěděla na Úřadu práce a rozhodla se pro něj, protože mě internetový marketing zajímá. Na kurzu se mi líbila srozumitelnost výkladu, vysoká profesní úroveň a vstřícnost pana Domese. A také velmi zajímavý a užitečný obsah.“

– Jana Podskalská

„Kurz jsem zvolil, protože si chci v marketingu najít práci. Líbilo se mi, že vyučující má dlouholetou praxi, vše krásně vysvětlil i pro úplné začátečníky a vše jsem si mohl hned vyzkoušet a otestovat na cvičeních.“

– Roman Shul

Přečtěte si další hodnocení »

Kurz začíná už 13. března

Začínáme už v březnu a vzhledem k velkému pracovnímu vytížení školitele kurzu půjde letos pravděpodobně o jediný vypsaný termín. S přihláškou tedy neváhejte! Navíc: nejenom počet termínů, ale také počet míst je omezený.

Přihlaste se hned teď »

© Kurzy Sprint s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby