Neučíme, ale připravujeme vás do praxe

Nové rekvalifikační kurzy pro asistentky a sekretářky

Rozšířili jsme pro vás nabídku rekvalifikačních kurzů. Po třech nových kurzech, Obchodní manažer, Finanční manažer a Manažer pro řízení lidských zdrojů, které byly zaměřené na manažerské pozice, přicházíme s dalšími kurzy.

Pro administrativní pozice

Tentokrát se jedná o kurzy týkající se profese, bez které se neobejde žádný manažer. A to je profese asistentky nebo sekretářky.

Naše nové rekvalifikační kurzy otevíráme ve dvou variantách. Vybrat si tak můžete z kurzů:

  • Asistentka, sekretářka
  • Asistentka, sekretářka s jazykem

Procvičíte si jazyk

V tuto chvíli je tím doplňkovým jazykem angličtina a němčina, v příštím roce však máme v plánu i další jazyky. Rekvalifikační kurz Asistentka, sekretářka je rozdělen do pěti modulů. Ty obsahují například témata ohledně vedení administrativy ve firmě, komunikačních dovedností či zásad společenského chování a vystupování.

V každém z nich se naučíte vše potřebné pro vykonávání pozice asistentky. U kurzů s jazykem je výuka rozšířena o tematickou angličtinu respektive němčinu, která pro vás bude velkým přínosem a pomůže vám snadněji získat práci. Velkým kladem těchto kurzů je i fakt, že zde pracujeme s reálnými dokumenty a v reálném prostředí firmy.

Ukončení kurzu

Kurzy probíhají podle pravidel Národní soustavy kvalifikací. Připravují účastníky kurzu na zkoušku z profesní kvalifikace 62-008-M – Asistent/ka, sekretář/ka. Závěrečná zkouška je součástí rekvalifikačního kurzu a je zahrnuta v ceně kurzu.

Tyto rekvalifikační kurzy jsou určeny samozřejmě i pro zájemce, kteří jsou evidovaní na Úřadu práce. S vyplněním žádosti a další administrativou směrem k Úřadu práce vám jako vždy samozřejmě pomůžeme.

Podrobnější informace o jednotlivých kurzech, termínech a cenách najdete zde.

Více o kurzech

© Kurzy Sprint s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby