Neučíme, ale připravujeme vás do praxe

Liberec: Startujeme kurzy mzdového účetnictví a realitní kurzy

Máte to do Prahy daleko, ale rádi byste navštívili naše kurzy a semináře? Od podzimu toho roku rozšiřujeme naše výukové pole a otevíráme některé ze seminářů, které byly doposud dostupné pouze v Praze, i v Liberci!

V Liberci jsme oblíbení

Vzdělávací kurzy naší společnosti Kurzy Sprint s.r.o. jsou v Libereckém kraji stále oblíbenější. Proto jsme se rozhodli od podzimu roku 2015 rozšířit nabídku vzdělávacích kurzů o další typy kurzů, které zatím probíhaly pouze v Praze. Cíl je naprosto zřejmý. Chceme přiblížit možnost vzdělávání i zájemcům, pro které je dojíždění do Prahy nemožné. A to buď z důvodů cenových nebo časových. Přitom kvalita všech kurzů je na stejné úrovni jako na centrále v Praze.učebny Liberec 3

Dokazuje to nejen stále narůstající počet zájemců z řad posluchačů absolvujících rekvalifikační kurzy přes úřady práce, ale stoupají také počty tzv. samoplátců, tj. posluchačů, kteří si kurz hradí sami nebo jim ho zaplatí jejich zaměstnavatel. Dalším pozitivním zjištěním od počátku roku 2015 je to, že se do našich kurzů hlásí stále více zájemců z okresů, kde tomu tak dříve nebylo.

Od podzimu 2015 otevíráme v Liberci nově rekvalifikační kurzy Mzdové účetnictví a Realitní makléř. Jsou to kurzy, na které do Prahy dojíždějí posluchači nejen z Libereckého kraje, ale i z dalších krajů republiky. Liberecký kraj je tedy jedním z prvních, kde takto vycházíme vstříc zájemcům o naše kurzy.

Pro zájemce z řad registrantů úřadu práce máme samozřejmě připravenu pomoc jak s výběrem vhodného kurzu, ale také se zajištěním a vyplněním všech potřebných dokumentů, které je třeba předložit úřadu práce pro schválení žádosti o vybraný rekvalifikační kurz. Pokud je zájemce úřadem práce schválen, a zpravidla to tak bývá, úřad práce za něj celý kurz zaplatí a absolvent na konci kurzu získá celostátně platné osvědčení o rekvalifikaci, díky kterému má potom širší možnosti uplatnění na trhu práce v ČR.

Nejen rekvalifikační kurzy

Kromě těchto rekvalifikačních kurzů budeme od podzimu 2015 nabízet na naší pobočce v Liberci i klasické výukové kurzy (nerekvalifikační), a to ve výše uváděných oborech. Jedná se o

  • Mzdové účetnictví
  • Některé moduly z kurzu Realitní makléř (konkrétně Od nabídky k prodeji, Právní minimum makléře. Makléř a finance, Makléř a podnikání.

Věříme, že tento náš posun blíž směrem k zájemcům o naše kurzy, nám pomůže získat nejen nové posluchače, ale i další náměty na to, jakým směrem se ubírat při rozšiřování dalších témat a oborů vzdělávání v Libereckém kraji.

© Kurzy Sprint s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby