Neučíme, ale připravujeme vás do praxe

Letní kurzy účetnictví, online marketingu a realitní kurzy

Zajímá vás, jaké kurzy budete mít možnost navštívit během letních prázdnin? Připravili jsme pro vás rychlý souhrn všeho, na co se během léta můžete těšit!

Letní kurzy účetnictví a daní v Praze

učebna Praha 1

Na naší pobočce v Praze se provoz během prázdnin nemění a zůstává stejný jako po celý rok:

Začátkem srpna nezapomeňte navštívit kurz Účetnictví neziskových organizací – otevíráme jej JEN 2X DO ROKA, a právě v Praze bude v tomto roce již naposledy!

Dále se můžete těšit na výjimečný seminář Letní opáčko DPH s daňovou poradkyní Ing. Mirkou Kroftovou – jedná se o opakování DPH, které se zaměřuje hlavně na procvičování na spoustě praktických příkladů. Nezapomeňte se přihlásit co nejdříve – první termín 15.7.2015 je již za rohem!

Kurzy online marketingu v Praze

Na červenec pro vás chystáme kurzy online marketingu s Martinem Domesem:

  • kurz Copywriting: píšeme texty, které prodávají
  • kurz Google Analytics pro začátečníky

Realitní kurzy v Praze

Co rozhodně nesmí v naší letní nabídce chybět jsou kurzy, které opakujeme každý měsíc, a to Realitní makléř.

Absolvováním kurzu si můžete zajistit práci buď přímo v našich realitních kancelářích Dumrealit.cz nebo Reality 11, nebo kdekoliv v republice. Náš lektor Libor Urban je manažer Realitní komory.

Provoz pražské pobočky

Nezapomeňte, že v Praze na vás čekají klimatizované prostory, které v letním období přijdou zajisté vhod, a samozřejmě drobné občerstvení v ceně každého kurzu nebo semináře.

Přes léto se nám přeci jen trochu změní provozní doba, budeme vám osobně k dispozici od 8:30 – 13:30, ve zbývajícím čase s námi můžete komunikovat buď telefonicky nebo mailem. A vzhledem k tolik očekávanému dovolenkovému období rušíme přes léto víkendové kurzy.

Letní kurzy účetnictví v Hradci Králové

Na naší pobočce v Hradci se můžete těšit na kurzy účetnictví a daňové evidence, které navíc v srpnu začínají znovu.

Jak to bude s pobočkou v Liberci

Naše pobočka v Liberci bude během letních měsíců zavřena, ale připravujeme pro vás koncem srpna rozšíření o novou učebnu a od září 2015 spoustu novinek – budeme zde nově otevírat kurzy pro realitní makléře a kurzy mzdového účetnictví.

© Kurzy Sprint s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby