Neučíme, ale připravujeme vás do praxe

Základy účetnictví

(Hodnocení: 4)

Naučit se účetnictví nebylo nikdy jednodušší! Víme to, protože základy účetnictví učíme na příkladech z praxe. Zapomeňte na nudnou teorii a naučte se účetnictví tak, abyste jej mohli opravdu začít používat v praxi!

5 400  (vč. DPH)

Vyčistit

Popis

Co vám kurz přinese

I úplné začátečníky naučí rozumět účetním dokladům, správně je zaúčtovat, ale například také spočítat mzdu nebo řídit zásoby a dlouhodobý majetek.

Účetnictví už pro vás nebude žádnou záhadou, ale zvládnete jej využívat na každodenní úrovni ve svém podnikání nebo zaměstnání.

STÁHNĚTE SI ukázku ze skript ke kurzu » stáhnout skripta.

Komu je tento kurz určen

Kurz Základy účetnictví je vhodný pro úplné začátečníky bez předchozích znalostí, stejně jako těm, kdo si chtějí pouze oprášit své znalosti.

Kurz doporučujeme také studentům obchodních akademií a jiných odborných škol, kteří plně účetnictví neporozumí v rámci školní výuky. je to snadnější, než si myslíte.

V kurzu se naučíte

 • Jak účetnictví chápat a jaké jsou jeho funkce
 • Zprácovávat účetní doklady a účetní výkazy a využívat účetní rozvrh
 • Účtovat na pokladně pokladnu a na bankovním účtu
 • Účtovat ceniny a pracovat s penězi na cestě
 • Zaúčtovat bankovní úvěry a půjčky, pohledávky a závazky z obchodních vztahů, nebo poskytnuté a přijaté zálohy
 • Spravovat, účtovat a inventarizovat zásoby
 • Vypočítat a účtovat mzdy a jak začít s účtováním DPH
 • Účetně zacházet s dlouhodobým majetkem – hmotným, nehmotným i finančním
 • Pořídit, zařadit, odpisovat a vyřazovat dlouhodobý majetek
 • Jak na technické zhodnocení a inventarizaci dlouhodobého majetku

Nemáte čas docházet na prezenční kurz? Zvolte si online variantu Základy účetnictví za 21 dní. Více zde

 

Nejbližší termíny kurzu

Termín: 05. 09. – 13. 09. 2022

 • Výukové dny: 5, 6, 8, 9, 12, 13. září 2022
 • Čas výuky: od 8:30 do 13:40
 • Lektor: Jana Vašáková
 • Cena: 5 400 Kč (vč. DPH)

Další informace

Úroveň kurzu

Začátečníci

Časový průběh výuky

Dopolední kurz (od 8:30 do 13:40), víkendový kurz pátek (od 16:30 do 19:45) a sobotu (od 9:00 do 15:15)

Počet hodin

36 hodin x 45 minut

Místo výuky

Liberec

Zakončení

Obdržíte Osvědčení o absolvování kurzu

Sleva

10 % pro registranty Úřadu práce (samoplátce) a maminky na mateřské nebo rodičovské dovolené

Navazující moduly

Daňová soustava v ČR, Účetnictví pro pokročilé

4 recenze Základy účetnictví

 1. Katka Lukešová

  Kurz hodnotím velmi kladně. Látka byla vždy dobře vysvětlena. Po každém dni kurzu nám byli zadávány domácí úkoly, což se mě osobně hodně líbilo, nutilo mě to totiž se učit i doma 🙂 Kurz předčil má očekávání a zase se vrátím na kurz pro pokročilé.

  Pan Jaroslav Klečka dokázal látku dobře vysvětlit, použít učivo na příkladech z běžného života. Mel zájem, aby probíranou látku každý pochopil, abyl ochotný vše znovu vysvětlit. Určitě bych ho komukoliv doporučila.

  Školící materiály hodnotím kladně. Vše stručně popsáno a dostatek praktických příkladů a cvičení. Já osobně jsem si ještě přikoupila cvičebnici finančního účetnictví. Ale to spíše proto, že mě kurz tak „chytil“, že jsem chtěla procvičovat ještě víc 🙂

 2. Jiřina Vaňková

  Dobrý den paní Urbanová,chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za absolvovaný kurz – Základy účetnictví v Liberci.Hlavně bych chtěla vyjádřit maximální spojenost s lektorkou, paní Kánskou.Její výklad byl profesionální, srozumitelný a vždy byla velmi vstřícná a ochotná odpovědět veškeré naše dotazy.Ještě jednou děkuji a přeji Vám mnoho takových lektorů, jakým je právě paní Kánská.S pozdravem Jiřina Vaňková

 3. Ivana Trejbalová

  Z hlediska mého očekávání jsem s náplní kurzu velice spokojena a myslím, že opravdu poskytuje vše potřebné pro člověka, který chce s účetnictvím začít a nebo jako já, kdo si po letech potřebuje oprášit dávné znalosti z ekonomické školy a účetnictví se věnovat – mám pocit, jako bych právě odmaturovala z účta.Pan Klečka má velice sympatický přístup k vyučování, přednáší srozumitelně, ověřuje si, zda všichni všemu opravdu rozumí, trpělivě vysvětluje, odpovídá na dotazy. Jeho systém výuky je logicky, srozumitelný.Tak jako všechno na tomto kurzu, i s formou a obsahem materiálů jsem naprosto spokojena – jasné, srozumitelné, bez zbytečných složitostí, naprosto dokonale vystihují danou problematiku. Jiné připomínky opravdu nemám, velice příjemné je i prostředí učeben, včetně hygienického zázemí a občerstvení. Jsem ráda, že jsem si vybrala Vaši firmu.

 4. Katka Lukešová

  Kurz hodnotím velmi kladně. Látka byla vždy dobře vysvětlena. Po každém dni kurzu nám byli zadávány domácí úkoly, což se mě osobně hodně líbilo, nutilo mě to totiž se učit i doma 🙂 Kurz předčil má očekávání a zase se vrátím na kurz pro pokročilé. Pan Jaroslav Klečka dokázal látku dobře vysvětlit, použít učivo na příkladech z běžného života. Mel zájem, aby probíranou látku každý pochopil, abyl ochotný vše znovu vysvětlit. Určitě bych ho komukoliv doporučila. Školící materiály hodnotím kladně. Vše stručně popsáno a dostatek praktických příkladů a cvičení. Já osobně jsem si ještě přikoupila cvičebnici finančního účetnictví. Ale to spíše proto, že mě kurz tak “chytil”, že jsem chtěla procvičovat ještě víc 🙂

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Máte otázku? Zeptejte se


Tazatel
Špačková
6 roky 7 měsíce/ů před

Dobrý den, prosí, plánujete ještě víkendové kurzy účetnictví v Praze (Libeň) během zimy? Znali byste již termíny? Musím plánovat takové aktivity dlouho dopředu. Děkuji předem za odpověď. Poslední uvedený víkendový kurz byl zahájen 2.10.2015. Další již není zveřejněn.

Kurzy Sprint
6 roky 7 měsíce/ů před

Dobrý den,

další víkendový kurz již nebude. Nejbližší bude začátkem roku 2016. Přesný termín bude znám v průběhu října.

S pozdravem

Tazatel
Lenka Tallerová
4 roky 6 měsíce/ů před

Dobrý den, je tento kurz akreditovaný MŠMT? Předem děkuji za odpověď.

Kurzy Sprint
4 roky 6 měsíce/ů před

Dobrý den,
pod akreditaci MŠMT spadají jenom rekvalifikační kurzy. Nicméně tento modul je součástí rekv.kurzu, ale oficiálně tedy pod akreditací MŠMT není, protože samotný tento modul není rekvalifikací.
Urbanová

 

Doporučujeme také…

© Kurzy Sprint s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby